Kurulduğu günden bu yana mutfak eşyaları konusunda üretim yapan ve konusunda uzman bir kadroya sahip olan firmamız, çatal – kaşık – bıçak ve endüstriyel set üstü ekipmanlarının markalarını Güray, Porlife, Groovy markaları adı altında satışa sunmaktadır.

2004 yılında Endüstriyel Otel Ekipmanları İmalat, İthalat, Satış ve Pazarlamasını bünyesine katan firmamız, 2010 yılında yaptığı istikrarlı yatırımlarla bol çeşitli ürün gamını oluşturmayı başarmıştır. Mutfaklarda kullanılan en ufak el aletlerinden, kat servis arabalarına, açık büfe teşhir melaminlerinden, polikarbon ürünlere ve birçok muhtelif ekipman-malzemeler ile sektörde öncü firmalar arasına girmeyi bu geçen kısa süreç içerisinde başarmış bulunmaktadır.

Endüstriyel Otel Ekipmanları pazarında kısa sürede başarımızın temel anahtarı kaliteye verdiğimiz önem ve zoru başarma azmimizden kaynaklanmaktadır.
30 yılı aşkın faaliyet gösteren firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

İstanbul Beylikdüzü’n de 4.000 m2 kapalı alanda imalat, depolama ve lojistik faaliyetlerini gerçekleştiren BİRADLI, bugün ve gelecekte siz müşterilerine daima en iyi hizmet verebilmenin gayret ve hedefi içindedir.

Saygılarımızla,
Biradlı Madeni Eşya Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.